Jedyna w regionie mobilna szkoła rodzenia

Celem szkoły rodzenia jest przekazanie wiedzy i wsparcia w przygotowaniu do porodu i rodzicielstwa. Moją misją jest dostarczenie przyszłym rodzicom niezbędnych informacji, bez względu na preferowany sposób porodu. W ramach swojej działalności oferuję:

• spotkania warsztatowe,
  • przygotowanie do porodu naturalnego,
  • przygotowanie do cięcia cesarskiego,
  • naukę kąpieli noworodka
  • przygotowanie do skutecznego karmienia piersią,
  • przygotowanie do okresu po porodzie.

kobiety w szkole rodzenia

Prowadzę cykl praktycznych warsztatów, które dostarczą Wam niezbędnych informacji i umiejętności do pewnego i świadomego przejścia do roli rodziców. Dowiecie się o fizjologii ciąży, zmianach w ciele kobiety, zdrowym stylu życia w trakcie ciąży, a także o roli partnera podczas porodu.

Zajęcia przygotowujące do porodu

W ramach zajęć przygotowujących do porodu naturalnego omawiam techniki oddechowe, pozycje ułatwiające poród oraz metody radzenia sobie z bólem. Sprawię, że poczujecie się pewniej podczas pobytu na sali porodowej.

Rozumiem, że nie zawsze poród naturalny jest możliwy lub preferowany. Dlatego oferuję również przygotowanie do cięcia cesarskiego. Wyjaśniam procedury, omawiam kwestie związane z okresem pooperacyjnym i dostarczam wskazówek dotyczących opieki po cięciu.