Pierwsza prywatna mobilna szkoła rodzenia i poradnia latacyjna DAR w Białymstoku

Mobilna poradnia laktacyjna oraz szkoła rodzenia Dar z siedzibą w Białymstoku to firma założona przez mgr Małgorzatę Tymińską – położną z 33-letnim doświadczeniem. Moją misją jest wspieranie kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci we wczesnym okresie poporodowym, w zakresie edukacyjnym i praktycznym.

Postawą działalności jest przygotowanie do porodu i karmienia piersią. Dzielę się wiedzą o możliwościach porodu, zarówno naturalnego, jak i przez cesarskie cięcie. Chcę, aby każda kobieta, rodzina czuła się jak najlepiej przygotowana na ten wyjątkowy moment.

karmienie piersią

Wsparcie dla przyszłych rodziców i młodych mam

Dostarczam praktyczne i teoretyczne wskazówki dotyczące kąpieli, karmienia i ogólnej opieki nad noworodkiem. Pomagam w przypadku trudności z ilością pokarmu, zastojem mleka w piersiach, pęknięciami na brodawkach oraz w momencie, gdy planujesz zakończyć karmienie piersią. Ponadto, udzielam wsparcia w czasie połogu, pomagając rodzicom w okresie, który może być trudny i wymagający. Prowadzę również pogotowie laktacyjne, gdzie wpieram w rozwiązywaniu problemów związanych z karmieniem piersią.