Wizyty domowe

Zapewniam kompleksową opiekę położniczą w zaciszu Waszego domu. Oferuję wygodne rozwiązanie dla rodziców i maluszka – wizyty domowe realizowane przez doświadczoną położną. Pomogę Wam w:

• Rozwiązywaniu problemów laktacyjnych: Jeśli macie trudności z karmieniem piersią, pomogę Wam rozwiązać ten problem. Moim celem jest zapewnienie Wam komfortu i pewności siebie w karmieniu.
  • Kąpieli i pielęgnacji noworodka: Pierwsze dni z noworodkiem mogą być wyzwaniem. Pomogę Wam w nauce kąpieli noworodka i udzielę praktycznych wskazówek dotyczących opieki nad maluszkiem.
  • Zdjęciu szwów lub zmianie opatrunków: Jeśli potrzebujesz pomocy przy usuwaniu szwów po porodzie, lub zmianie opatrunków po innych zabiegach – zapewnię Ci profesjonalną opiekę medyczną.

kobieta w ciąży podczas badania przez lekarza

Wizyty położnej – opieka poporodowa

Prowadzę również mobilną domową szkołę rodzenia dla wszystkich, którzy chcieliby przygotować się do porodu bez wychodzenia z domu. Dostarczę Wam wiedzy i umiejętności potrzebnych do bezpiecznego i świadomego przejścia przez ten wyjątkowy moment.

Wizyty domowe dostępne w mojej ofercie są dostosowane do Waszych indywidualnych potrzeb i zapewniają komfort oraz spokój w tym ważnym okresie Waszego życia. Nie musicie się przemieszczać ani martwić o organizację opieki – przyjadę pod wskazany adres w Białymstoku i okolicach.

Domowa szkoła rodzenia Pogotowie laktacyjne