Szkolenia

Organizuję profesjonalne szkolenia z zakresu zdrowego żywienia kobiet w ciąży, mam karmiących piersią oraz rodziców wprowadzających swoje dzieci do różnorodności smaków.

Szkolenia z odżywiania kobiety w ciąży

Współpracując z dietetykami i profesjonalistami w tej dziedzinie, przygotowuję przyszłe mamy do tego wyjątkowego okresu. Organizuję szkolenia, na których dietetycy dostarczają informacji o zrównoważonej diecie i potrzebach żywieniowych w czasie ciąży. Omawiają ważność odpowiednich składników odżywczych i suplementacji, aby zapewnić zdrowy rozwój dziecka.

szkolenie

Szkolenia z diety mamy karmiącej piersią

Dla matek karmiących piersią dostarczamy wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania, aby zapewnić optymalne wartości odżywcze dla dziecka i utrzymać dobrą kondycję matki.

Szkolenia z rozszerzania diety małego dziecka

Pomagamy rodzicom wprowadzić swoje maluchy do świata różnorodności smaków i pożywnych posiłków. Dostarczamy informacji o etapach rozszerzania diety, wybieraniu odpowiednich produktów oraz przygotowywaniu zdrowych posiłków dla niemowląt i małych dzieci.

Szkolenia z diety eliminacyjnej u małych dzieci

W przypadku dzieci z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi udzielamy wsparcia i wskazówek dotyczących diety eliminacyjnej. Pomagamy rodzicom w bezpiecznym i zdrowym odżywianiu swoich dzieci, eliminując potencjalnie problematyczne składniki.