Domowa szkoła rodzenia

Prowadzę mobilną szkołę rodzenia z dojazdem do domu ciężarnej. Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki i przygotowania do narodzin dziecka, w przyjazny i wygodny sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb rodziców.

Działam z pasją i zaangażowaniem, aby pomóc Wam przeżyć wyjątkowe doświadczenie narodzin Waszego dziecka. Moim priorytetem jest Wasze dobre samopoczucie i pewność siebie na sali porodowej. Skontaktuj się ze mną, aby umówić pierwsze spotkanie. Razem stworzymy plan, który pomoże Wam poczuć się pewnie i komfortowo.

ciężarna kobieta siedząca na kanapie

Przygotowanie do porodu

Przygotowanie do porodu jest kluczowe dla poczucia kontroli i pewności siebie. Aby zapewnić Wam komfortowy pobyt na sali porodowej, oferuję indywidualne spotkania w domowym zaciszu w ramach szkoły rodzenia. Zapewniam spersonalizowane podejście, tak abym mogła w pełni skupić się na Waszych potrzebach.

Podczas naszych spotkań omówimy różne aspekty porodu, techniki oddechowe, pozycje ułatwiające poród, a także przygotowanie emocjonalne. Zapewniam wsparcie dla osoby towarzyszącej przy porodzie, ale także pomogę Ci przejść przez ten okres samodzielnie. Ponadto jako położna z doświadczeniem, jestem gotowa na Wasze pytania i obawy. Zapewnię Wam wsparcie i odpowiedzi na nurtujące Was kwestie.